Chat with us, powered by LiveChat

Tartu Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Tartu është një qytet intelektual dhe shtëpia e disa serave. Mes numrit të madh të luleve mund të gjenden orkide, bromelia dhe lianë. Lulja kombëtare e Estonisë, lulja e misrit poashtu rritet në kopshte. Ka edhe sera dedikuar sukulentëve dhe kaktuseve.

Moderne
USD 74.33

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri Për Natyrën
USD 115.69

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Durim
USD 74.33

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 86.98

Imagjinatë

12 Trëndafila

Rini
USD 115.69

Rini

Trëndafila dhe karafila

Lavdi
USD 74.33

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Durim
USD 74.33

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Fyerje
USD 96.63

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Tërheqje
USD 96.63

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 124.93

Nënshtrim

24 Trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 110.70

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Forcë
USD 74.33

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO