Dërgesa të shpejta të luleve të freskëta në Federata Ruse. Ne dërgojmë lule me dorë në Moska dhe 714 qytete, në Federata Ruse

Kamomila ngjyrë e bardhë dhe e verdhë është lulja kombëtare e Rusisë, dhe për një kohë të gjatë është vlerësuar për rolin e saj në mjekësi. Lule shafrani i verdhë dhe ngjyrë vjollce është lulja e preferuar e popullit rus dhe shpesh dhurohet si shenjë e miqësisë. Gjatë stinës së pashkëve në qytetin St. Petersburg është rast i mirë të vendosen zambakë në shkallët e ndonjë kishe. Në kryeqytetin rus, Moskë, vera e sjellë Festivalin e Luleve të Moskës ku qindra lule ekspozohen në mënyrë artistike. Katër pallatet mbretërore në Rusi janë të njohura për kopshtet e tyre të mrekullueshme, duke përfshirë kopshtin magjepës të trëndafilave. Në Rusi, vajzave shpesh ju ipen tufa lulesh duke përfshirë edhe lule të këndshme të kamomilës. Në St. Petersburg, festivali dy ditor i luleve feston perandoreshën ruse, dashurinë e Maria Federovnas ndaj luleve.

Buqeta të Popullarizuara në Federata Ruse

Zgjedh qytetin për ti shfaqur çmimet për këto buqeta:Zgjedh qytetin për ti shfaqur çmimet për këto buqeta


Dashuria e përgjegjshme

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Përshtypje Që Zgjat

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Joshëse

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

   
Joshje e Gjatë

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Mashtrim

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Urtësi

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

   
Bukuri e Qëndrueshme

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Origjinale

Origjinale

12 Zambakë

Lidhjet e Dhembshurisë

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

   
Strehim

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Imagjinatë

Imagjinatë

12 Trëndafila

Mahnitëse

Mahnitëse

Trëndafila

   
Pajtim

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Zonjë Zemërbardhë

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Fisnike

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

   
Martesë e Lumtur

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Melodioze

Melodioze

24 Trëndafila

Thashethemëse

Thashethemëse

72 Trëndafila

   

Ofertë Speciale: Kënaqësi

Me bukuri ekzotike, ky kombinim është i përkryer për çdo person, dhe gati për të gjitha rastet e veçanta. Orkidetë ekzotike duket se bëjnë një kombinim përfekt me trëndafilat ngjyrë pjeshke të cilat janë të renditura në mënyrë artistike në një shportë dekorative. Porositen shumë në Jekaterinburg (Екатеринбург), Moska (Москва), Nizhnij Novgorod (Нижний Новгород), Novosibirsk (Новосибирск), Saint Petersburg (Санкт-Петербург) . Gjersa orkidetë janë sensualisht ekzotike, trëndafilat ngjyrë pjeshke simbolizojnë respektin dhe miqësinë e pastër. Shpesh dhurohen për Ditën e Nënës, dhe ky kombinim i luleve është perfekte për ti thënë ‘Falemnderit’ çdo nëne apo gjyshe.
Informacion