Bogotol Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Rehati
USD 118.49

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Elegante
USD 69.70

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 63.89

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 85.67

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Pritshmëri
USD 63.89

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Humor
USD 85.67

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 63.89

Pranim Dashurie

Trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 63.89

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Përulësi
USD 63.89

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 89.45

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Optimizëm
USD 69.70

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Origjinale
USD 89.45

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO