Chat with us, powered by LiveChat

Jekaterinburg Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Yekaterinburg është një qytet që ka diçka për këdo. Këtu përfshihen edhe shumë lloje bimësh e lulesh. Zambakët aromatik dhe kamomili qetësues shihen në kopshtet e qytetit. Tulipanët dhe korkuset janë një pamje e zakonshme në pranverë së bashku me manushaqet e guximshme dhe geraniumet e kuq.

Dashuri e mrekullueshme
USD 80.07

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Rehati
USD 66.24

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Dashuri Besuese
USD 50.95

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Elegante
USD 69.88

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 50.95

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Përulësi
USD 50.95

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Krenare
USD 80.07

Krenare

12 Trëndafila

Origjinale
USD 66.24

Origjinale

12 Zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 50.95

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 76.43

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 50.95

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Të Dua Ende
USD 58.23

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO