Lytkarino Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshje
USD 85.55

Joshje

12 Trëndafila

Rehati
USD 118.32

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Të Përkas Ty
USD 85.55

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 63.80

Kthjelltësi

8 trëndafila

Magjepsje
USD 63.80

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Elegante
USD 69.60

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 63.80

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Falënderim
USD 118.32

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 63.80

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 63.80

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Modesti
USD 63.80

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Përulësi
USD 63.80

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO