Monchegorsk Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Rehati
USD 119.22

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Dashuri e mrekullueshme
USD 64.28

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Elegante
USD 70.13

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 64.28

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 64.28

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Pavdekshmëri
USD 64.28

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 90.00

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Përulësi
USD 64.28

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Origjinale
USD 90.00

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 119.22

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 86.20

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 86.20

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO