Nizhnij Novgorod Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Nizhniy Novgorod është një ndër qytete e pakta me një pamje me të vërtetë përrallore. Poashtu është edhe shtëpia e disa llojeve të luleve venase. Zambakët me katrorë të purpurtë e të bardhë shihen kudo së bashku me violat dhe lulet boçe. Kamomili poashtu mund të shihet duke u rritur në këtë zonë.

Rehati
USD 103.51

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Pranim Dashurie
USD 65.08

Pranim Dashurie

Trëndafila

Elegante
USD 65.08

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 65.08

Entuziaste

Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 65.08

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Përulësi
USD 65.08

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 65.08

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Origjinale
USD 91.11

Origjinale

12 Zambakë

Ngasje
USD 103.51

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 103.51

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Mbyllje Hesapi
USD 74.38

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Gjithnjë besnike
USD 74.38

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO