Podol’sk Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Rehati
USD 120.26

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Të Dua Ende
USD 64.85

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

E shijshme
USD 90.79

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 70.74

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Hare e ardhshme
USD 64.85

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 64.85

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 120.26

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Përulësi
USD 64.85

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

E hirshme
USD 64.85

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 64.85

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Origjinale
USD 90.79

Origjinale

12 Zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 86.95

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO