Rayevskiy Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kthjelltësi
USD 64.29

Kthjelltësi

8 trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 64.29

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Rehati
USD 119.23

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 64.29

Pranim Dashurie

Trëndafila

Elegante
USD 70.13

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Paç Fat
USD 70.13

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 119.23

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Optimizëm
USD 70.13

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

E paharrueshme
USD 64.29

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 64.29

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Besnike
USD 90.01

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Madhështore
USD 119.23

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO