Saint Petersburg Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Shën Peterburgu është themeluar në 1703 dhe përmbanë shumë bimë dhe lule vendase. Në qytetin historik mund të gjendet kamomili, lulja kombëtare. Lulet e misrit të kuqe, rozë apo të purpurta shihen kudo së bashku edhe me zambakët e bardhë të cilët të lënë pa frymë.
Karakter
USD 167.85

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Fisnike
USD 93.25

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 148.31

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuria e përgjegjshme
USD 93.25

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 148.31

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Pajtim
USD 148.31

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 93.25

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Joshje e Gjatë
USD 130.55

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Mashtrim
USD 93.25

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 93.25

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Urtësi
USD 93.25

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Pastër
USD 167.85

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 130.55

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Përqafime
USD 106.57

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 93.25

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 130.55

Origjinale

12 Zambakë

Plot Shkëlqim
USD 93.25

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Urime
USD 130.55

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top