Sharypovo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 118.81

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

E ëmbël
USD 64.07

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

E dhimbsur
USD 64.07

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 118.81

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Elegante
USD 69.89

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Krenare
USD 69.89

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 64.07

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Humor
USD 85.91

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Përulësi
USD 64.07

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 64.07

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Origjinale
USD 89.69

Origjinale

12 Zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 85.91

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO