Kuezon Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Quezon është një nga qytet më të populluara në Filipine dhe krenohet me një koleksion mahnitës të luleve vendase dhe të importuara. Trëndafilat e huaj janë të preferuarit e banorëve të qytetit, së bashku me krizantemat, gerberat, margaritarët shasta, gladiolat dhe disa lloje të jaseminit. Gjatë festivalit Flores de Maria, femrat vendase festojnë Marinë e Virgjër duke u veshur si karakteret historike dhe biblike dhe duke dhënë dhurata, shpesh të përbëra nga zambakët, orkidat, trëndafilat dhe jaseminët e bardhë.

Falënderim
USD 84.80

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Mbyllje Hesapi
USD 63.28

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Meritë
USD 63.28

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 50.63

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 63.28

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Bukuri Tekanjoze
USD 50.63

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 50.63

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Vetmi
USD 65.81

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Dashuri e Braktisur
USD 84.80

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 84.80

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Fisnike
USD 50.63

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Joshëse
USD 50.63

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
E re
USD 50.63

E re

Zambakë dhe trëndafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 84.80

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Paç Fat
USD 50.63

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 50.63

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Moderne
USD 50.63

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 50.63

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO