Ormok Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ego
USD 87.26

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Serenatë
USD 135.25

Serenatë

Orkid

Bukuri Tekanjoze
USD 87.26

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 87.26

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Vetmi
USD 113.44

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 87.26

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 135.25

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Gazmore
USD 87.26

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 135.25

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Modesti
USD 87.26

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Paç Fat
USD 53.81

Paç Fat

12 Trëndafila

Humor
USD 101.80

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO