Espo Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Espoo është qyteti i dytë më i madh në Finland. Ai është i përkushtuar dhe i rrethuar nga natyra. Kjo do të thotë se disa zona natyrore por edhe të krijuara nga njeriu me lule janë në rritje. Këtu përfshihen edhe anemonët si dhe luleshtrydhet aromatike europiane. Hepatikat blu dhe të bardha mund të gjenden duke u rritur kudo në këtë zonë.
E mrekullueshme
USD 77.74

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 104.19

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuri e Shenjtë
USD 104.19

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 99.95

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Mendime Qiellore
USD 104.19

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Kujdesi Amënor
USD 77.74

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 75.36

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Pajtim
USD 104.19

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 55.53

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e mrekullueshme
USD 55.53

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Shpresë
USD 55.53

Shpresë

Gerbera

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 77.74

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 55.53

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 55.53

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Plot Shkëlqim
USD 55.53

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Karakter
USD 99.95

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Përjetësi
USD 77.74

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Pavdekshmëri
USD 55.53

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Espo. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Espo kohët e fundit : -