Hollola Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshje
USD 78.91

Joshje

12 Trëndafila

Magjepsëse
USD 109.10

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Admirim i Fshehtë
USD 109.10

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 109.10

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Rehati
USD 109.10

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Ndjenja Të Ngrohta
USD 78.91

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 66.45

Paç Fat

12 Trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 58.15

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Melodioze
USD 81.41

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 81.41

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Origjinale
USD 81.41

Origjinale

12 Zambakë

Bukuri Shpirtërore
USD 109.10

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO