Hyvinkää Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Rehati
USD 108.42

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Krenare
USD 66.04

Krenare

12 Trëndafila

Magjepsëse
USD 108.42

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 57.79

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 108.42

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Shije e Mirë
USD 108.42

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 66.04

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Melodioze
USD 80.90

Melodioze

24 Trëndafila

E këndshme
USD 80.90

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 80.90

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Origjinale
USD 80.90

Origjinale

12 Zambakë

Seksi
USD 119.70

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO