Karhula Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Puthje
USD 80.45

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 65.67

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Magjepsëse
USD 107.81

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 107.81

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Ngasje
USD 107.81

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Shpresë
USD 57.46

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 80.45

Besnikëri

24 Trëndafila

E re
USD 57.46

E re

Zambakë dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 107.81

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Melodioze
USD 80.45

Melodioze

24 Trëndafila

E këndshme
USD 80.45

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Dashuri e Pastër
USD 103.43

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO