Kemi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ashpërsi
USD 57.72

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Bukuri madhështore
USD 57.72

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Magjepsëse
USD 108.30

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Besnike
USD 80.81

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Dashuri e Shenjtë
USD 108.30

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 108.30

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Melodioze
USD 80.81

Melodioze

24 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 108.30

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

E këndshme
USD 80.81

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 80.81

Origjinale

12 Zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 78.34

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Gazmore
USD 57.72

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO