Tampere Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Tampere është një qytet në brendësi të vendit me rreth 160 liqej të bukur. Kjo do të thotë se këtu ka shumë ujë për zonat me lule. Kopshtet me trëndafila në qytet janë të njohura në të gjithë Finlandën. Banorët poashtu shfrytëzojnë arkat për të rritur margaritarët qershi, së bashku me krokusët dhe zambakët shumëngjyrësh.
Dashuria e përgjegjshme
USD 55.61

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 104.34

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuri e Shenjtë
USD 104.34

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 104.34

Nënshtrim

24 Trëndafila

Dashuri e Pastër
USD 100.10

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Pavdekshmëri
USD 55.61

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 104.34

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Mendime Qiellore
USD 104.34

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Kujdesi Amënor
USD 77.85

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 77.85

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Besnike
USD 77.85

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Qëndrueshmëri
USD 75.47

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 104.34

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 55.61

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

E këndshme
USD 77.85

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 55.61

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 55.61

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Karakter
USD 100.10

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Tampere. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Tampere kohët e fundit : -