Turku Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Turku është një qytet historik dhe bregdetar i cili është shtëpia e disa llojeve të luleve. Disa nga lulet e zakonshme janë trëndafilat e kultivuar si dhe luleshtrydhet europiane. Tulipanët shumëngjyrësh shihen kudo në lëndina gjatë pranverës. Margaritarët e verdhë, krizantemat qershi dhe manushaqet mund të shihen teksa lulëzojnë në kopshtet private.
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 105.79

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Arratisu Me Mua
USD 56.39

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Dashuri e Shenjtë
USD 105.79

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 105.79

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Joshje Sekrete
USD 76.52

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Dashuri e Pastër
USD 101.50

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 78.94

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Mendime Qiellore
USD 105.79

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Pranim
USD 56.39

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 78.94

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Qëndrueshmëri
USD 76.52

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Pajtim
USD 105.79

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 56.39

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 56.39

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 56.39

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 56.39

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 56.39

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Karakter
USD 101.50

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Turku. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Turku kohët e fundit : -