Valkeakoski Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Vetmi
USD 82.09

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Magjepsëse
USD 110.01

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 110.01

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Luks
USD 58.63

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Qejf
USD 110.01

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Melodioze
USD 82.09

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 82.09

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Origjinale
USD 82.09

Origjinale

12 Zambakë

Flirtim
USD 58.63

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 110.01

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 67.01

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Gazmore
USD 58.63

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO