Vanta Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Vantaa është pjesë e Helsinkit por që ka një karakter unik. Kjo është evidente edhe nga larmishmëria e luleve që rriten në këtë zonë. Në disa zona të gjelbërta dhe pyje rriten krokuse dhe verdhokë. Hepatikat, anemonët dhe margaritarët e pikturuar rriten poashtu përmes drunjëve. Në verë vizitorët mund të kënaqen me aromën e luleshtrydheve europiane.

Hare e ardhshme
USD 72.84

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Magjepsëse
USD 115.84

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 72.84

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 115.84

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Melodioze
USD 101.97

Melodioze

24 Trëndafila

E këndshme
USD 101.97

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 72.84

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Origjinale
USD 101.97

Origjinale

12 Zambakë

Gazmore
USD 72.84

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 115.84

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Hare e ardhshme
USD 72.84

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Vetmi
USD 101.97

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO