Lion Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Lioni është i dashur me lulet e veta të cilat mund të shihen duke u rritur nëpër kopshte dhe sera. Orkidetë delikate dhe zambakët aromatik shihen duke lulëzuar gjatë gjithë vitit. Varietetet e vjetra të trëndafilave moderne shihen kudo nëpër kopshte së bashku me irisët e gjatë në pranverë.
Bukuri Pa Ndjenja
USD 123.89

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Mahnitëse
USD 185.83

Mahnitëse

Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 123.89

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 103.24

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Misterioze
USD 123.89

Misterioze

12 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 185.83

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 144.54

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Ftohtë
USD 103.24

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 103.24

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 103.24

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Thashethemëse
USD 185.83

Thashethemëse

72 Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 103.24

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 123.89

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Joshëse
USD 103.24

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Kujtime Të Hirshme
USD 103.24

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 172.07

Vdes për ty

Trëndafila

Kënaqësi
USD 172.07

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 172.07

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Lion. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Lion kohët e fundit : -