Marsej Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Marseja është një qytet portual dhe qyteti i tretë më i madh i Francës. Poashtu është shtëpia e disa llojeve të luleve të cilat i mahnisin banorët dhe vizitorët. Disa nga këto lule janë irisët e verdhë dhe azaleat në ngjyrë të çelët. Landrat ngjyrë rozë dhe të bardhë janë një pamje e bukur e ku e vështirë është të mos mbetesh i mahnitur nga zambakët e ujit delikat.
Bukuri Pa Ndjenja
USD 120.44

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Mahnitëse
USD 180.65

Mahnitëse

Trëndafila

Besnike
USD 140.51

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Strehim
USD 167.27

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Misterioze
USD 120.44

Misterioze

12 Trëndafila

Optimizëm
USD 100.36

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mahnitëse
USD 180.65

Mahnitëse

Trëndafila

Guximtare
USD 167.27

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Thashethemëse
USD 180.65

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 100.36

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Ashpërsi
USD 100.36

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 100.36

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 100.36

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 100.36

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Kthjelltësi
USD 100.36

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 100.36

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Vetmi
USD 140.51

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Kujtime Të Hirshme
USD 100.36

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Top