Nise Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Nica është një qytet kosmopolitan përgjatë rivierës franceze. Nëse vizitorët duan të shikojnë lulet duhet të shkojnë tek Kopshti i Albertit të Parë. Në kopshte mund të shikohen fushat e famshme me livando së bashku me anemonët në ngjyrë të bardhë dhe rozë. Zhabinët e gjatë si dhe larkspurët shihen kudo në pranverë, së bashku me tulipanët. Në verë trëndafilat lulëzojnë dhe e mbushin ajrin me aromën e tyre.

Nënshtrim
USD 151.34

Nënshtrim

24 Trëndafila

Ngasje
USD 151.34

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 151.34

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 151.34

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

E butë
USD 122.23

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Pavdekshmëri
USD 87.31

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 109.14

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Hare e ardhshme
USD 87.31

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Modesti
USD 87.31

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 151.34

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Joshje e Gjatë
USD 122.23

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Admirim i Fshehtë
USD 151.34

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO