Paris Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Parisi është “qyteti i dritave” e poashtu është edhe shtëpia e disa kopshteve të njohura në botë. Trëndafilat shihen kudo duke lulëzuar dhe në shumë variete, së bashku me një koleksion mahnitës të orkideve ekzotike. Jaseminët, dorëzonjat dhe lulet e hënës briliante janë ndër lulet popullore që shihen duke lulëzuar kudo në qytet.
Hare e ardhshme
USD 81.83

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

E përjetshme
USD 81.83

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Shpërblim Për Mirësi
USD 147.29

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Forcë
USD 102.28

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Gjithnjë besnike
USD 102.28

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 81.83

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 141.83

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Meritë
USD 102.28

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Dashuri Për Natyrën
USD 114.56

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 81.83

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Shpresë
USD 81.83

Shpresë

Gerbera

Besnike
USD 114.56

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 81.83

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Zonjë e Bukur
USD 81.83

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Vetmi
USD 114.56

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 81.83

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Mirënjohje
USD 81.83

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Qejf
USD 141.83

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Top