Toulouse Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Tuluz është një qytet sharmant bregdetar me shumë lule vendase dhe të importuara. Gjatë pranverës shihen bozhurët e mëdhenj në ngjyrë pasteli së bashku me një pafundësi të trëndafilave të vjetër e të modës. Kumakët, tulipanët dhe krizantemat mund të shihen kudo nëpër kopshtet e qytetit, së bashku me zambakët e gjatë në pranverë.
Dashuri e Braktisur
USD 169.96

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Bukuri Pa Ndjenja
USD 122.37

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Kënaqësi
USD 169.96

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mahnitëse
USD 183.56

Mahnitëse

Trëndafila

Magjepsëse
USD 169.96

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 142.77

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 101.98

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Dashuri Besuese
USD 169.96

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Misterioze
USD 122.37

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 101.98

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri e Ftohtë
USD 101.98

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 122.37

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 101.98

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Madhështore
USD 169.96

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 101.98

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 101.98

Pranim Dashurie

Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 101.98

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Modesti
USD 101.98

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top