Tbilisi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 87.27

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Fitore
USD 52.89

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 62.81

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Unitet
USD 62.81

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Rini
USD 52.89

Rini

Trëndafila dhe karafila

Paqe
USD 52.89

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 87.27

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Besnikëri
USD 74.05

Besnikëri

24 Trëndafila

Fyerje
USD 87.27

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 87.27

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Shpresë
USD 52.89

Shpresë

Gerbera

Më Duaj Më Tepër
USD 52.89

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Bukuri Tekanjoze
USD 52.89

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 52.89

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 52.89

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 87.27

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Magjepsje
USD 52.89

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

E hirshme
USD 52.89

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Next page(Page2)