Bremen Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bremen është vendbanim i shumë muzeve dhe një numri të madh të luleve në kopshtet private dhe publike. Një kopsht i njohur botanik është Park Bremen. Ai mburret me mbi 550 specie dhe 2500 lloje të rododendroneve, me disa shkurre të vjetra që arrijnë deri në 3.5 metra. Aty ka edhe tëndafila, lule margaritar, zambakë të ndryshëm dhe edelweiss, të cilat paralajmrojnë fillimin e pranverës. Përveç këtyre, pemët dhe bimët prapa rododendroneve janë vendase dhe ndonjëherë mund të shihen anthurimet e bardha, rozë dhe të kuqe në mesin e gjelbrimit.
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 109.86

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 173.79

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

E mrekullueshme
USD 153.81

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 109.86

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Joshje Sekrete
USD 124.85

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Joshje e Gjatë
USD 153.81

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Elegante
USD 109.86

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.86

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Vetmi
USD 153.81

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 109.86

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 124.85

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Flirtim
USD 109.86

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 109.86

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 153.81

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Krenare
USD 109.86

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shikim i Shpejtë
USD 173.79

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Kënaqësi
USD 173.79

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Paqe
USD 109.86

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top