Duseldorf Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Një qendër e modës dhe artit, Dusseldorfi mburret me një përzierje të arkitekturës mesjetare dhe moderne, e mbushur me butiqe dhe galeri të artit. Lumi Rhine e bën qytetin një venbanim ideal për bimët dhe lulet vendase, siç janë trëndafilat, lulet margaritar, krizantemat dhe gladiolat. Gjatë Karnevalit, Sezoni i Pestë, qyteti gjallërohet me drita, parada dhe lule. Festimi më i madh, e Hëna Rose, e gjen qytetin dhe banorët e tij të dekoruar me lulëzim adash, dhe në të Mërkurën Ash, fundin e sezonit, zambakët fillojnë ta marrin vëmendjen. Shfaqja e tyre bëhet më e dukshme gjatë Pashkëve dhe mund të shihen shumë lloje të tyre, që nga trumpeta deri tek tigri dhe e bardha në ditë.

Shikim i Shpejtë
USD 124.10

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Pavdekshmëri
USD 78.46

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Mashtrim
USD 78.46

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 78.46

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 78.46

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 78.46

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 124.10

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

E shijshme
USD 109.84

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Pranim
USD 78.46

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 124.10

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 78.46

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Paç Fat
USD 78.46

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO