Frankfurt am Main Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Frankfurti në Main është një qytet hitorik i cili është edhe shtëpia e disa parqeve dhe kopshteve. Duke u rritur nëpër kopshte mund të shihen asterat, krizantemat dhe margaritarët. Kumakët në ngjyrë portokalli dhe të verdhë janë të zakonshëm në pranverë. Azaleat, lulet njëmijëfletësh dhe livandot aromatike shihen duke i rritur në kopshtet e këtij qyteti Gjerman.
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 110.57

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 174.90

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

E mrekullueshme
USD 154.80

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 110.57

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Besnike
USD 154.80

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Përqafime
USD 125.65

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 125.65

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Joshje e Gjatë
USD 154.80

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Elegante
USD 110.57

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 110.57

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 174.90

Nënshtrim

24 Trëndafila

E ëmbël
USD 110.57

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 110.57

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Seksi
USD 155.80

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Pafajësi
USD 174.90

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 174.90

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Shikim i Shpejtë
USD 174.90

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Paqe
USD 110.57

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top