Hamburg Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Me që Hamburgu është porti më i madh i Evropës, qytetarët e tij kanë akses të disa llojeve të luleve të importuara dhe vendase. Jaseminët, zambakët e ujit dhe orkidetë sillen përmes portit. Poashtu ka edhe helikonia portokalli e të kuqe të cilat rriten nëpër sera. Bozhurët janë ndër më të preferuarat nëpër kopshte të cilat lulëzojnë në periudhën e pranverës.
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 95.64

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 161.22

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

E mrekullueshme
USD 133.89

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 95.64

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Misterioze
USD 116.13

Misterioze

12 Trëndafila

Joshëse
USD 95.64

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 116.13

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 95.64

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Joshje e Gjatë
USD 133.89

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Elegante
USD 109.30

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 95.64

Kthjelltësi

8 trëndafila

Plot Shkëlqim
USD 95.64

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 95.64

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 161.22

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Paqe
USD 95.64

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E butë
USD 133.89

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Origjinale
USD 133.89

Origjinale

12 Zambakë

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 161.22

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Hamburg. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Hamburg kohët e fundit : -