Jena Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qëndrueshmëri
USD 87.27

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Durim
USD 76.80

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Bukuri Pa Ndjenja
USD 87.27

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 87.27

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Kënaqësi
USD 121.48

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Buzëqeshëse
USD 76.80

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 76.80

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Humor
USD 87.27

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Zonjë Zemërbardhë
USD 76.80

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 76.80

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Qejf
USD 121.48

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Plot Shkëlqim
USD 76.80

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
E shijshme
USD 107.52

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Kotësi
USD 107.52

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Dëshirë
USD 121.48

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 107.52

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

E butë
USD 107.52

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Forcë
USD 87.27

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Top