Këln Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në qytetin metropol të Këlnit vizitorët gjejnë Kopshtin Botanik. Në këtë kopshtë të njohur mund të gjenden shumëllojshmëri të ndryshme lulesh. Disa nga këto lule të bukura janë dendrobiumët dhe orkidetë. Kumakët në ngjyrë portokalli, tulipanët dhe margaritarët e pikturuar poashtu mund të shihen duke lulëzuar në pranverë.
Dashuri e Ftohtë
USD 74.91

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 74.91

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Forcë
USD 85.13

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 74.91

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Festim
USD 118.50

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Entuziaste
USD 74.91

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
E butë
USD 104.88

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Ego
USD 74.91

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 85.13

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 74.91

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 118.50

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Kotësi
USD 104.88

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 74.91

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Përsosmëri
USD 74.91

Përsosmëri

6 Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 118.50

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Humor
USD 85.13

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Durim
USD 74.91

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Magjepsje
USD 74.91

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top