Magdeburg Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kënaqësi
USD 126.95

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Pavdekshmëri
USD 80.25

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 80.25

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E re
USD 80.25

E re

Zambakë dhe trëndafila

Hutim
USD 126.95

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Kapem Pas Teje
USD 80.25

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Durim
USD 80.25

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Kujtime Të Hirshme
USD 80.25

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

E shijshme
USD 112.35

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 126.95

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Të Dua Ende
USD 80.25

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 80.25

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO