Munhen Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i Mynihut dashuron festimin e Oktoberfest me shumë birrë dhe lule. Asterët shumëngjyrësh dhe margaritarët janë ndër më të preferuarat, së bashku me kelosiat dhe cinerariat. Salviat e kuqe dallohen nëpër sera. Poashtu e vështirë është të mos dallohen edhe gjeogjinat në ngjyrë pasteli apo të çelur kur ato lulëzojnë.
Imagjinatë
USD 111.25

Imagjinatë

12 Trëndafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 111.25

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 175.98

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 155.75

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Dashuri e mrekullueshme
USD 111.25

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 111.25

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 126.42

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Urime
USD 155.75

Urime

Trëndafila dhe orkide

Joshje e Gjatë
USD 155.75

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Elegante
USD 111.25

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 111.25

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Nënshtrim
USD 175.98

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 111.25

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 111.25

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Plot Shkëlqim
USD 111.25

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 175.98

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Magjepsje
USD 111.25

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Shikim i Shpejtë
USD 175.98

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top