Remsheid Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Joshje Sekrete
USD 85.97

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Mbrojtje
USD 85.97

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

E re
USD 75.65

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 75.65

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Qëndrueshmëri
USD 85.97

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Lartësi
USD 105.91

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 75.65

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 119.67

Vdes për ty

Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 75.65

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 85.97

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 75.65

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 119.67

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 105.91

Origjinale

12 Zambakë

Besnike
USD 105.91

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Respekt
USD 105.91

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 75.65

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Thellësisht e Dashuruar
USD 75.65

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Dashuri Për Natyrën
USD 105.91

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top