Solingen Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Të Dua Ende
USD 75.20

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 75.20

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Magjepsëse
USD 118.95

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 75.20

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Bukuri madhështore
USD 75.20

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Bukuri e Ndjeshme
USD 75.20

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 118.95

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Dashuri e Shenjtë
USD 118.95

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 75.20

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 75.20

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Krenare
USD 75.20

Krenare

12 Trëndafila

Melodioze
USD 105.28

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 105.28

Besnikëri

24 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 75.20

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Bukuri Pa Ndjenja
USD 85.46

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 118.95

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Dashuria e Gruas
USD 75.20

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Pafajësi
USD 118.95

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Top