Athina Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në Athinë janë dokumentuar mbi 130 specie të luleve. Kryeqyteti i Greqisë është shtëpia e Kopshteve Nacionale të Athinës. Këtu vizitorët mund të shohin një variete të gjërë të luleve ku përfshihen trëndafilat, lulekuqet dhe hibiskusët. Margaritarët, tulipanët dhe manushaqet mund të gjenden kudo nëpër kopshte, së bashku me karanfilat e vegjël.
Shije e Mirë
USD 125.60

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Shëndet i Mirë
USD 90.71

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Dashuri ngurruese
USD 83.74

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 83.74

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Krenare
USD 83.74

Krenare

12 Trëndafila

Kënaqësi
USD 125.60

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 125.60

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Joshje
USD 90.71

Joshje

12 Trëndafila

Delikate
USD 69.78

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 97.69

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Pritshmëri
USD 69.78

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Paqe
USD 69.78

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 132.58

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

E ëmbël
USD 69.78

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Rini
USD 69.78

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 97.69

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Durim
USD 69.78

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Mjaft Më Kritikove
USD 69.78

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Athina. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Athina kohët e fundit : -