Patra Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Patra është një qytet intelektual dhe i dashuruar me lulet. Edhe pse zonat e gjelbërta mund të mungojnë shumë lule mund të shihen kudo. Trëndafilat dhe manushaqet, së bashku me margaritarët dhe gerberat janë të zakonshme. Karanfilat e vegjël mund të shihen duke u rritur nëpër vazo, ndërsa lulet e diellit shihen gjatë periudhës së verës.
Dëshirë
USD 120.23

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 73.52

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Besnikëri
USD 102.93

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 86.50

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Magjepsëse
USD 120.23

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Shëndet i Mirë
USD 86.50

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 102.93

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 73.52

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Të Përkas Ty
USD 86.50

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 120.23

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Virtyt
USD 73.52

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Përsosmëri
USD 73.52

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kënaqësi
USD 120.23

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 86.50

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Elegante
USD 73.52

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 73.52

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Dashuri e Ftohtë
USD 73.52

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 73.52

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top