Peristeri Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Peristeri ndodhet në afërsi të kryqyteti Grek e ku rriten shumë lloje të luleve. Disa nga llojet e luleve janë trëndafilat, manushaqet dhe karanfilat. Hibiskusët janë të zakonshëm e vështirë është të mos dallohen lulet e ndritshme në formë shpate. Margaritarët dhe gerberat poashtu mund të shihen kudo në qytet.
Joshje Sekrete
USD 87.36

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Paqe
USD 74.25

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Pavdekshmëri
USD 74.25

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 74.25

Përsosmëri

6 Trëndafila

Imagjinatë
USD 74.25

Imagjinatë

12 Trëndafila

Rehati
USD 121.43

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 133.66

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Qejf
USD 121.43

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 74.25

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 87.36

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Frymëzim
USD 121.43

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Joshëse
USD 74.25

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 87.36

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Pafajësi
USD 121.43

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Magjepsje
USD 74.25

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 74.25

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Kënaqësi
USD 121.43

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 103.96

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Top