Piraeus Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Pireusi është një qytet portual i fokusuar në ekonomi. Poashtu i kënaq adhuruesit e luleve me disa kopshte private dhe publike. Disa nga lulet që shihne duke u rritur në qytet janë karanfilat e mëdhenj dhe të vegjël së bashku me margaritarët shumëngjyrësh. Buganviljet janë ndër të preferuarat e poashtu e vështirë është të mos dallohen vazot me manushaqe të cilat mund të shihen kudo nëpër qytet.
Gjithnjë besnike
USD 85.56

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Besnike
USD 101.81

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Urtësi
USD 72.72

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Ndjeshme
USD 72.72

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 72.72

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Urime
USD 101.81

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 72.72

Përsosmëri

6 Trëndafila

Pranim
USD 72.72

Pranim

3 luledielli dhe karafila

E paharrueshme
USD 72.72

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 72.72

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Pritshmëri
USD 72.72

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Zonjë e Bukur
USD 72.72

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 72.72

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 118.92

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Mikpritje
USD 101.81

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 72.72

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Ngasje
USD 118.92

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 72.72

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top