Selanik Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Selaniku është qyteti i dytë më i madh i Greqisë. Është shtëpia e disa llojeve të luleve të cilat mund të shihen në shfaqjen vjetore të luleve. Disa nga lulet që zakonisht shfaqen këtu janë trëndafilat, lulekuqet dhe tulipanët në ngjyrë të çelur. Manushaqet dhe lulet e diellit janë të preferuara ndër banorët, së bashk me gerberat dhe margaritarët.
Shije e Mirë
USD 124.94

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 90.23

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Elegante
USD 83.29

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 97.18

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 69.41

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Vetmi
USD 97.18

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 97.18

Besnikëri

24 Trëndafila

Seksi
USD 131.88

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Rini
USD 69.41

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 97.18

Origjinale

12 Zambakë

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 97.18

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Durim
USD 69.41

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Mjaft Më Kritikove
USD 69.41

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Ashpërsi
USD 69.41

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Thashethemëse
USD 124.94

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO
E re
USD 69.41

E re

Zambakë dhe trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 90.23

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Flirtim
USD 69.41

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Selanik. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Selanik kohët e fundit : -