Guatemala Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Guatamala është kryeqyteti i shtetit me të njëjtin emër dhe ku ndodhen një numër mbresëlënës i parqeve dhe kopshteve. Në këto kopshte mund të gjenden disa lloje të orkideve ekzotike. Zambakët në ngjyrë të çelur janë një pamje e zakonshme, së bashku me lantanat në ngjyrë të kuqe e të verdhë së bashku me veshët e gjelbër të elefantit. Bromeliat, helikoniat dhe lulet e pendë meksikane mund të gjende kudo në kryeqytet.

Humor
USD 47.24

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Përqafime
USD 47.24

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Elegancë
USD 35.99

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 47.24

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Dashuri e Shenjtë
USD 65.39

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Mbrojtje
USD 47.24

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 35.99

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Jetë e Lumtur
USD 47.24

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Nënshtrim
USD 65.39

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 35.99

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Lavdi
USD 35.99

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Të Përkas Ty
USD 47.24

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO