Petapa Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Petapa është një qytet i vogël ku bie shumë shi. Kjo siguron që lulet të jenë duke lulëzuar gjithmonë. Disa nga lulet e zakonshme që mund të shihen duke lulëzuar janë anturiet, margaritarët e pikturuar dhe krizantemat e bukura. Hibiskusët rriten kudo nëpër vazo dhe kopshte. Vizitorët poashtu mund të gjejnë edhe zambak e helikonia në dyqanet e luleve.
Kujdesi Amënor
USD 90.42

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Përkryerje
USD 90.42

Përkryerje

24 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 72.33

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 72.33

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Paqe
USD 72.33

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Rrezikojmë
USD 72.33

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 72.33

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Melodioze
USD 90.42

Melodioze

24 Trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 72.33

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 90.42

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

E paharrueshme
USD 72.33

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Elegancë
USD 72.33

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 90.42

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

E përjetshme
USD 72.33

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Durim
USD 72.33

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 72.33

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

E këndshme
USD 90.42

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Elegante
USD 82.14

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Petapa. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Petapa kohët e fundit : -