Villa Nueva Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në Villa Nueva banorët dhe vizitorët mund të shijojnë një spektakët të natyrës. Disa nga lulet që shihen kudo në këtë qytet të vogël përfshihen disa lloje të oncidiumëve dhe llojeve të rralla të orkideve. Lulet me gjethe të dendura që shihen në amarantus janë një pamje e zakonshme, së bashku me zambakët dhe krizantemat.
Kujdesi Amënor
USD 57.84

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Martesë e Lumtur
USD 71.61

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Ndjenja Të Ngrohta
USD 51.64

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mjaft Më Kritikove
USD 41.31

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

E përjetshme
USD 41.31

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Mendime Qiellore
USD 71.61

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 71.61

Nënshtrim

24 Trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 41.31

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Puthje
USD 57.84

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 41.31

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Elegancë
USD 41.31

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Pavdekshmëri
USD 41.31

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shëndet i Mirë
USD 51.64

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Durim
USD 41.31

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

E këndshme
USD 57.84

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Rini
USD 41.31

Rini

Trëndafila dhe karafila

Nënshtrim
USD 71.61

Nënshtrim

24 Trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 51.64

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top