Konakry Dërgim Lulesh (Luleshitës)

E mrekullueshme
USD 74.39

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Përulësi e Këndshme
USD 53.14

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Qëndrueshmëri
USD 73.07

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 74.39

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Misterioze
USD 73.07

Misterioze

12 Trëndafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 100.96

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 100.96

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Bukuri madhështore
USD 53.14

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Plot Shkëlqim
USD 53.14

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Krenare
USD 66.42

Krenare

12 Trëndafila

Mendime Qiellore
USD 100.96

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Imagjinatë
USD 53.14

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 95.65

Thashethemëse

72 Trëndafila

Paqe
USD 53.14

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Gazmore
USD 53.14

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Unitet
USD 73.07

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Besnike
USD 74.39

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Magjepsje
USD 53.14

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Next page(Page2)