Dërgesa të shpejta të luleve të freskëta në Holandë. Ne dërgojmë lule me dorë në Amsterdam dhe 172 qytete, në Holandë

Holanda gjithmonë ka qenë e njohur për lulen e saj kombëtare, tulipanin, dhe numri i festivaleve të tulipanëve që mbahen anekënd Holandës vërtetë është i mahnitshëm. Në kryeqytetin e vendit, Amsterdam, karrocat me plot lule janë të renditura përgjatë rrugëve dhe ofrojnë lule të freskëta për shitje banorëve të qytetit. Në qytetin e vogël Zudert, banorët dhe vizitorët mblidhen së bashku dhe krijojnë një treg lulesh ndër më spektakolaret. Të mbushura me gjeogjinë, tulipanë, trëndafila, karafila dhe qindra lloje tjera të luleve, tezga të ndryshme me plot lule garojnë njëra me tjetrën për çmime sa më atraktive. Duke parë tulipanët anekënd fushave gjigante të Holandës, duket se këto lule të mrekullueshme mbulojnë pjesën më të madhe të natyrës holandeze. Dita e Valentinit është një ditë e posaqme për ti dhuruar dikujt një buqetë të veçantë të tulipanëve të kuq, ndërsa nuset e reja duket se e preferojnë bukurinë e njomë të tulipanëve ngjyrë të bardhë.

Buqeta të Popullarizuara në Holandë

Zgjedh qytetin për ti shfaqur çmimet për këto buqeta:Zgjedh qytetin për ti shfaqur çmimet për këto buqeta


Bukuri Pa Ndjenja

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Besnikëri

Besnikëri

24 Trëndafila

Jetë e Lumtur

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

   
Buzëqeshëse

Buzëqeshëse

Trëndafila

Bukuri madhështore

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Shpirtmirësi e Përkryer

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

   
Festim

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Imagjinatë

Imagjinatë

12 Trëndafila

Urtësi

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

   
Rrezikshmërisht e Dashuruar

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Thjeshtësi Magjepsëse

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Dashuri Besuese

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

   
Fyerje

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Mahnitëse

Mahnitëse

Trëndafila

Pranim Dashurie

Pranim Dashurie

Trëndafila

   
Dashuri e pa shkëmbyer

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Lartësi

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Përshtypje Që Zgjat

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

   

Ofertë Speciale: Përulësi

Kjo buqetë e ëmbël është perfekte për çdo vajzë të re, apo për dashnoren që keni takuar së fundi. Trëndafilat e butë me ngjyrë të bardhë janë një sfond elegant për karafilat rozë. E dashur, dhe me shije, kjo buqetë e luleve është jo e duhura për ata që festojnë Shën Valentinin për të parën herë. Trëndafilat e bardhë të rikujtojnë çiltërsinë e saj joshëse, gjersa karafilat e bukur pa dyshim që sjellin buzëqeshjen. Mos harroni të shtoni një vazo për tu shtuar edhe bukuria joshëse. Ky kombinim i luleve shpesh porositet në Amsterdam, Den Hag (Den Haag), Eindhoven, Roterdam (Rotterdam), Utreçt (Utrecht) . Sigurohuni që të bëni përshtypje në takimin e radhës, duke i dhuruar të dashurës këtë buqetë të bukur dhe tepër elegante.
Informacion