Amsterdam Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Amsterdami është kryeqyteti i Holandës i njohur për tulipanët e tij. Ndërsa tulipanët janë një biznes shumë i madhë në Amsterdam këto nuk janë lulet e vetme që rriten në qytete. Krokusët e purpurtë dhe të verdhë janë të zakonshëm, së bashku me krizantemat, trëndafilat dhe verdhokët.
Bukuri Pa Ndjenja
USD 95.74

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Përkryerje
USD 107.23

Përkryerje

24 Trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 76.59

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 95.74

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Festim
USD 132.76

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Besnikëri
USD 107.23

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 132.76

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Dashuria e përgjegjshme
USD 76.59

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Jetë e Lumtur
USD 95.74

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 132.76

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Buzëqeshëse
USD 76.59

Buzëqeshëse

Trëndafila

Misterioze
USD 95.74

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 76.59

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 76.59

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Fitore
USD 76.59

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 132.76

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Imagjinatë
USD 76.59

Imagjinatë

12 Trëndafila

Urtësi
USD 76.59

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Amsterdam. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Amsterdam kohët e fundit : -