Den Hag Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Pallati i famshëm i Hagës ndodhet në Den Haag, së bashku me një numër të madhë të bimëve dhe luleve. Tulipanët janë një pamje e zakonshme në pranverë. Krokusët dhe verdhokët poashtu mund të shihen në kopshtet e qytetit. Zambakët dhe amarilat lulëzojnë në verë. Den Haag është poashtu edhe shtëpia e disa llojeve të trëndafilave.
Bukuri Pa Ndjenja
USD 94.69

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Krenare
USD 73.23

Krenare

12 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 136.36

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 73.23

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 75.75

Kthjelltësi

8 trëndafila

Ashpërsi
USD 75.75

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 106.06

Besnikëri

24 Trëndafila

Fillimi i Miqësisë
USD 106.06

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Urtësi
USD 75.75

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 94.69

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 131.31

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Buzëqeshëse
USD 75.75

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 75.75

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 75.75

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 131.31

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Luks
USD 75.75

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Festim
USD 131.31

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Imagjinatë
USD 75.75

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Den Hag. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Den Hag kohët e fundit : -